ТО-2 це інтер'єр, зручний всім членів сім'ї. З тумбою для взуття ТО-2 ви можете легко організувати сучасний, функціональний та естетичний простір вашого передпокою.
Невеликі розміри меблів дають змогу максимально використовувати навіть невеликі інтер'єри.
Варто відзначити тумбу для взуття з 3 полиць з великою кількістю практичних ящиків, що дозволить вам скласти все Ваше взуття та елементи гардеробу.
Широка колірна схема забезпечує волю створення унікальних дизайнів інтер'єру.
Вибираючи тумбу для взуття з цієї колекції, створюйте передпокій для Вашого комфортного життя.
Габарити:
| Ширина: | 80 см |
| Глибина: | 38 см |
| Висота: | 108 см |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Форма шкафа | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге + белый, Дуб сонома, Венге + Белый, Дуб сонома + белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1080 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет тумбы | Комбі Дуб Сонома + Трюфель |
Информация для заказа
- Цена: от 2 650 ₴




