Ціна вказана без урахування матраца.
Спальня Ліберті Комплект 2 - це багатофункціональні, ергономічні та практичні меблі, виконані в лаконічному дизайні. Гарнітур чудово підкреслює індивідуальність спальної кімнати в будь-якому будинку та малогабаритних квартирах.
Крім привабливого зовнішнього вигляду, представлені меблі мають високу якість всіх конструкцій, що входять в комплект.
В комплект входить 6 елементів цієї серії:
Ліжко 1400 Ліберті 140х200
Дві Тумби приліжкові Ліберті
Комод 1400 Ліберті
Шафа 1000 Ліберті
Спальня Ліберті Комплект 2 включає кілька елементів мобільного гарнітура:
- Комод чудово вміщує постільні набори та речі особистого використання.
- У тумбочці можна зберігати різні дрібниці.
- Наявність двостулкової шафи практично для розвішування речей у ньому.
- Двоспальне ліжко дуже зручне. Її розміри чудово підійдуть для людей будь-якого зросту.
Переваги набору:
- Корпусні частини гарнітуру виготовлені з екологічно чистого ламінованого ДСП. Завдяки чому, меблі набувають стильного вигляду та довгого терміну експлуатації.
- Кути, стики фасаду та каркасу обрамлені кромкою з ПВХ матеріалу, яка служить для захисту виробів від попадання пилу та захищає від різноманітних пошкоджень.
- Висувні ящики встановлені на телескопічних напрямних повного висування, що дозволяє швидко, без особливих зусиль дістати необхідну річ.
При оформленні зони для сну дуже важливо вибрати правильні тони. Природний відтінок – Дуб Крафт Золотий/Білий, ефектно гармонує із вставками із МДФ кольору венге. Замовляйте спальню Ліберті Комплект 2 від меблевої фабрики «Еверест» всього кілька кліків. Вона припаде до душі поціновувачам комфорту, надійності.
Габариты:
| Ширина: | 507 см |
| Глубина: | 50 см |
| Высота: | 207 см |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эверест |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 5 |
| Состояние | Новое |
| Тип комплекта | модульный |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотой, Дуб Крафт Белый |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Комод | 1 шт |
| Кровать | двухспальная |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Пуф | 1 шт |
| Шкаф для одежды (распашной) | 2-х дверный |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет спальни | Дуб Крафт Золотой |
- Цена: 19 235 ₴









