Вітальня гарнітур Бриз Комплект 1 - це ненав'язливий дизайн у поєднанні з ергономічністю, функціональністю та компактністю.
Природний, теплий та природний відтінок меблів буде дуже ефектно гармоніювати із сучасними матеріалами.
У комплект вітальні Бриз входять 4 елементи:
Стінка Бриз
Бриз Пенал-15
Шафа кутова Бриз ШКУ-14
Бриз Пенал-18
Крім привабливого та стильного зовнішнього вигляду, представлені меблі можуть похвалитися чудовою якістю та надійністю конструкцій.
Габарити:
| Ширина: | 340 см |
| Глибина: | 80 см |
| Висота: | 210 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Тип фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | венге темний, Венге темний |
| Габаритні розміри стінки | |
| Висота стінки | 2100 мм |
| Глибина стінки | 800 мм |
| Довжина (ширина) стінки | 3400 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір вітальні | Комбі Дуб сонома + Трюфель |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 16 826 ₴




